محصولات تیرداد هوم

فیلـتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه

تیرداد هوم که از زیر مجموعه های شرکت تیرداد آرون سازه می باشد. از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید برند محصولات تیرداد هوم و با محوریت لوازم خانگی مدرن در ایران آغاز کرده است.

تیرداد هوم با تکیه به پرسنل متخصص و حرفه ای و با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا. و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی , به منظور ارتقاء سطح کیفی خانواده های ایرانی  دست به تولید ابزارهای مدرنی زده که در گام نخست خیال شما را در ارتباط به نظم بخشیدن به خانه و در گام دوم زیبایی آن آسوده می کند.

محصولات فروشگاه اینترنتی تیرداد هوم شامل :شلف کابینت در دو مدل متفاوت و رنگ های متنوع. شلف آشپزخانه در مدل ها و رنگ های متفاوت و جذاب. ترولی های مدرن و کاربردی و قابل استفاده به عنوان ترولی آرایشگاهی. ترولی پزشکی، ترولی فروشگاهی و ترولی آشپرخانه. و سایر محصولات: شلف کتابخانه ، میز عسلی، شلف طبقه، چرخک، طبقک، سبدک، ژالکه، میزیک، میزک، کتابخانه، میز لپ تاپ،رگال لباس. قفسه دیواری، شلف دیواری. شلف کتابخانه، شلف گلدان، شلف دکوری، شلف تلویزیون ، شلف اتاق کودک ، شلف اتاق خواب

اطلاعات بیشتر ...