محصولات تیرداد هوم

نمایش 1–24 از 74 نتیجه

کالاهای موجود

تیرداد هوم که از زیر مجموعه های شرکت تیرداد آرون سازه می باشد. از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید برند محصولات تیرداد هوم و با محوریت لوازم خانگی مدرن در ایران آغاز کرده است.

تیرداد هوم با تکیه به پرسنل متخصص و حرفه ای و با توجه به استانداردها و متدولوژی های روز دنیا. و مد نظر قرار دادن ارزش ها و باورهای حرفه ای و نیز مطالعات کیفی و کمی در زمینه تولید محصولات لوازم خانگی , به منظور ارتقاء سطح کیفی خانواده های ایرانی  دست به تولید ابزارهای مدرنی زده که در گام نخست خیال شما را در ارتباط به نظم بخشیدن به خانه و در گام دوم زیبایی آن آسوده می کند.

محصولات فروشگاه اینترنتی تیرداد هوم شامل :شلف کابینت در دو مدل متفاوت و رنگ های متنوع. شلف آشپزخانه در مدل ها و رنگ های متفاوت و جذاب. ترولی های مدرن و کاربردی و قابل استفاده به عنوان ترولی آرایشگاهی. ترولی پزشکی، ترولی فروشگاهی و ترولی آشپرخانه. و سایر محصولات: شلف کتابخانه ، میز عسلی، شلف طبقه، چرخک، طبقک، سبدک، ژالکه، میزیک، میزک، کتابخانه، میز لپ تاپ،رگال لباس. قفسه دیواری، شلف دیواری. شلف کتابخانه، شلف گلدان، شلف دکوری، شلف تلویزیون ، شلف اتاق کودک ، شلف اتاق خواب

اطلاعات بیشتر ...